Nový začátek

14. června 2017 v 20:38 | adminka |  Projekty, meme

LCSknihy se přestěhovali! Stejně tak, jako se my lidé vyvíjíme a dospíváme, i LCSknihy už povyrostlo a nastal krok jít dál. Před pár dny oslavil tři roky a přijde mi fér, se s ním posunout dál. Doufám, že mě i po přestěhování najdete a že se budete i nadále stále rádi vracet.


Již nějaký ten pátek se mi v mysli uhnízdila představa změn, a protože mi blog již nějakou dobu moc nevyhovoval, rozhodla jsem se pro radikální změnua to pro přestěhování. Rozhodnutí to nebylo snadné, ale když jsemobjevila možnosti, které blogspot nabízí, měla jsem jasno. Je možné, že ještě pár dní si budu hrát s nastavením a pozměňovat, co se dá.

Starý blog nebudu mazat, beru ho jako dobrou zkušenost, ale jak jsem jsem již psala výše, stejně jako mi lidé dospíváme, i LCSknihy se někam potřebují posunout. Doufám, že mě kvůli tomu nezavrhnete a že mě i nadále budete navštěvovat.

Chystám více změn, než jen nová doména a vzhled. Mám v hlavě hodně nových nápadů na články. Ráda bych častěji přispívala a navíc Vám dovolila nahlédnout i do mé duše. Ano, také začnu natáčet videa, nebo tedy natočím video a pokud bude alespoň trochu koukatelné, tak ho zveřejním a potom budu čekat na Vaše názory.

Postupně jsem přestěhovala většinu článků z blogu, staré recenze poupravila a přepsala. Pokud něco nebude fungovat správně, nebo s tím bude nějaký problém, budu ráda za každou vaši připomínku.

A kdo vlastně jsem? Jsem stále ta stejná holka, která miluje knihy, filmy, psaní, hudbu, svou rodinu, svého báječného přítele. Jsem zase o něco starší (nedávám ruku do ohně za to, zda jsem i moudřejší). Je mi 24 let a letos budu slavit (zda se tomu tak dá říci) čtvrt století. Jsem střelec, takže se u mě stává, že jak nabiju, tak vystřelím. Slovně pochopitelně. Bydlím v Praze se svým přítelem, který mě neskutečně podporuje. Studuji žurnalistiku a sním o tom, že jednoho dne vydám knihu. Také jsem ale pracant, který maká denně 9 hodin a tak do sebe musí nalévat několik hrnečků kafe, abych celý tento kolotoč zvládla.Takže kde mě teď najdete?

lcsknihy.blogspot.czDoufám, že se vám nový vzhled a změny budou líbit. Určitě mi napište, co říkáte na nový vzhled. Za každý váš komentář budu vděčná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teri Teri | Web | 14. června 2017 v 20:56 | Reagovat

Takova nahoda podivam se na nejnovejši článek a jsem na mem s jedna oblibenem blogu :)
Je to celkem škoda, že tady končiš, nadale budu sledovat tvuj novy blog, ale už nubudu moct konentovat a to mne mrzi :(

2 Sabča Sabča | Web | 14. června 2017 v 22:15 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že mě nadále budeš sledovat :-) Proč bys nemohla komentovat? Nastavila jsem si komentáře (aspoň doufám) tak, aby ho mohl komentovat i ten, kdo nemá účet přes google :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama