Recenze - P.S.

16. listopadu 2016 v 18:56 | adminka |  Knihy

Recenze - P. S.


Autor: Aňa Geislerová
Orig. název: -
Pořadí v sérii: #-
Rok: 2015; v ČR 2015
Počet stran: 216
Nakladatelství: Ikar
Ilustrace: Lela Geislerová

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.(databazeknih.cz)
Soubor fejetonů od známé české herečky již před delším časem obletěl blogosférou. Kniha nás na první pohled láká krásnou obálkou a zajímavým provedením knihy - na první pohled vypadá jako zápisník. Aňa ve své první knize popisuje sých pět let zábavnou formou fejetonů. Vše je doplněno krásnými ilustracemi její sestry Lely.

Tuto recenzi jsem se rozhodla sepsat trochu netradičněji, tedy bez klasického přehledu postav apod. Kniha se mi velmi líbila. Snažila jsem si ji šetřit a tak mi vydržela docela dlouho.

Co mě přimělo si knihu pořídit? Přiznám se, že zprvu jsem o knihu moc zájem nejevila. Ale pak jsem četla samé kladné reakce a v knihkupectví jsem do ní nahlédla. Krásné ilustrace mě velmi nalákaly a tak jsem se začetla a měla jsem jasno. Knihu jsem si odnesla domů a dlouze si ji prohlížela.

Při četbě jsem se několikrát zamyslela nad vlastním životem, párkrát jsem měla slzy v očích - ať už smíchem nebo steskem.

Aňa knihu pojala velmi dobře a jsem ráda, že její fejetony takto vyšly.

A na závěr ještě pár fotek :-)
Co vy a tato kniha? Četli jste ji nebo se chystáte či nikoliv? Určitě mi dejte vědět svůj názor :-)

78%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bianca Bianca | Web | 16. listopadu 2016 v 19:09 | Reagovat

Vyzerá to super! :)

2 Petra Petra | Web | 17. listopadu 2016 v 7:34 | Reagovat

Aňu mám moc ráda, pár fejetonů jsem četla, tohle vypadá dost dobře...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama