Vánoční knižní tag

29. prosince 2014 v 19:13 | adminka |  Tag

Vánoční tag trochu se zpožděním

Dnes již máme po nejkrásnějších svátkách v roce, ale stále nás ještě čeká oslava příchodu Nového roku a zároveň rozloučení s tím starým. Avšak i když už je po nadílce, stejně má většina lidí (včetně mě) stále vánoční nebo tedy spíše povánoční náladu.
Dnes jsem se pro Vás konečně rozhodla sepsat jeden tag, tak snad se Vám bude líbit a třeba si ho někdo také napíše.


Netuším odkud tento tag pochází, sama jsem na něj narazila na stránce této milé holčiny zde.
A o co jde? Odpovědět na několik prostých otázek:

1. Co se chystáš dnes číst
2. Jakou knižní postavu by jsi nejradši našla pod stromečkem
3. Vyjmenuj 5 knih, které bys ráda objevila pod vánočním stromečkem
4. Jakou knižní postavu by jsi políbila pod jmelím
5. Jaké knižní předsevzetí by sis dala do roku 2015Tak jdeme na to:

1. Dnes se chystám číst knihu Setkání o Vánocích od Abby Clementsové, kterou čtu již asi dva týdny. Popravdě je to oddechová kniha, která Vás nenutí ji neodložit a vzhledem k tomu, kolik jsem měla v posledních týdnech málo času, se vůbec nedivím, že ji čtu již tak dlouho.

2. U stromečku jsem měla svou nejbližší rodinu a přítele až druhý den, takže jsem byla nadmíru spokojená. Ale jakou knižní postavu? Snad Alici ze Stmívání? Upřímně takto milou kamarádku, která Vám ještě dokáže předpovědět, co se stane?

3. Jaké knihy jsem si přála rozbalit? Moc jsem chtěla pořádnou kuchařku, ve které by byly všechny ty česká pravá jídla, jakoukoliv knihu od Alexandry Potter (ale možná nejvíce S tebou už nikdy a Lásce na stopě), nějakou knihu od Jane Austen (stále mi ve sbírce schází jedna + povídky), Losing it - mám ji v elektronické podobě ale tuto knihu vážně stojí za to mít v papírové verzi. Toto je jen maličký výčet knih, které bych si přála. Plus jedna taková bonusová, která je stále na mém wishlistu, a to Bezpečný přístav od Nicholase Sparkse s krásnou filmovou obálkou. Sama mám tu původní ale ta filmová je neskutečně krásná, takže kdyby jste se jí třeba někdo chtěli zbavit, ráda si ji odkoupím, protože to je má nejoblíbenější kniha od tohoto autora.

4. Pod jmelím bych políbila asi Alexe z Bezpečného přístavu. Tuto postavu, stejně jako román jsem si nesutečně zamilovala.
5. Mé knižní předsevzetí, jsem tu už tuším někde psala. Budu se snažit již nekupovat moc knih během příštího roku (to bude velmi těžké, protože vyjde tolik skvělých knih). Potom přečíst minimálně 30 knih a samozřejmě psát více na blog.


Zalíbil se Vám tento tag? Co na jednotlivé otázky říkáte? A zda Vás zajímá, jaké jsem to nakonec knihy dostala či nedostala, brzy o tom bude článek. Užívejte si poslední dny tohoto roku a mějte se krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lůc z Knižního světa Lůc z Knižního světa | Web | 31. prosince 2014 v 21:01 | Reagovat

Pěkný Tag, už se těším na článek o knihách které si dostala :

2 Sabča Sabča | Web | 2. ledna 2015 v 18:50 | Reagovat

[1]: už bude brzy :D v posledních týdnech jsem vůbec nestíhala ale míním to napravit

3 chaera chaera | Web | 3. ledna 2015 v 7:28 | Reagovat

Pěkné. Já bych taky brala Alici ke stromečku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama