Losing it

26. listopadu 2014 v 19:53 | adminka |  Hodnocení sérií

Na české pulty konečně dorazil bestseller Losing it! Tato série obsahuje více dílů, na které se snad můžeme těšit i v Čechách. A abych Vás i sebe více navnadila, přeložila jsem anotace dalších dílů.Losing it

Bliss studuje poslední ročník vysoké školy. Když se její kamarádka dozví, že je Bliss stále panna, rozhodne se jednat a svou kamarádku "napravit".
V baru Bliss narazí na velkého sympaťáka, kterého si odvede domů. Jaké bude ale její překvapení, až ho druhý den spatří ve škole a uslyší z jeho úst, že je to její nový učitel?

Faking it

Každá dívká má ráda zlobivé hochy..

A Maxin současný přítel je tak "bad", jak to jen jde. Dobře si uvědomuje, že kdyby její rodina zahlédla jeho tetování nebo piercing, šílela by. Takže když se do jejího života opět vrátí její rodiče, je pro jejich klid nucena předstírat, že její přítel je Cade.
Ale Cade Winston je tak dokonalý, že Max jeho přítomnost potřebuje čím dál častěji. A čím více předstírají svůj vztah, je stále těžší ho jen předstírat...

Finding it

Kelsey Summersová neustále hledá lásku na špatných místech. Poté ovšem dostuduje vysokou školu a vydává se na několik měsíců cestovat po Evropě - bez rodičů, bez povinností a s neomezenou kreditkou. A tak zažívá nejlepší chvíle jejího života...nebo alespoň to si neustále namlouvá.

Ale když se uvede do rozpaků před nejžhavějším klukem, jakého kdy viděla, brzy si uvědomí, že život nejsou jen párty.
Co si neuvědomuje, je to, že když najde samu sebe, najde i Jeho.....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 21:49 | Reagovat

Chystám sa na tuto knihu a vôbec som netušila že su aj daľšie pokračovania :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama